• Ağustos 21, 2020 Elektromanyetik alan

  Artık “ekranlar çağında” yaşıyoruz. Televizyonlardan, bilgisayarlara, cep telefonlarından küçük ev aletlerine kadar hayatımıza bir şekilde dahil olmuş birçok cihazı dijital ekranlar yardımıyla kontrol ediyoruz. 

   

  Etrafımızda bu kadar ekran varken ve biz bunlar ile uzun süreler halinde ilişkideyken sağlığımız bundan ne derece etkileniyor?

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, kirlilik, ekran
 • Temmuz 25, 2020 Elektromanyetik alan

  İşlerimizi yürüttüğümüz, günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz çalışma alanlarımızın düzeni verimlilik üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. 

   

  Fiziksel olarak iyi tasarlanmış bir ofis, çalışanların yaratıcılığını ve üretkenliğini doğrudan etkiliyor. Bu da belki daha az efor sarf ederek en fazla verimi almayı sağlıyor. Bunun yanında iyi düzenlenmiş bir ofis orada çalışan kişilerin refahını ve mutluluğunu sağlıyor. İşinde mutlu olan kişi de daha üretken oluyor. 


   

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, kirlilik, ofis tasarımı, ofis safe
 • Haziran 12, 2020

  Yakın zamanda birçok ülkede geçilmesi planlanan 5. nesil internet teknolojileri ya da bilinen adıyla 5G teknolojilerinin daha hızlı internet bağlantısı sağlayarak hepimizin hayatını kolaylaştıracağı iddia ediliyor. Peki hayatımızı kolaylaştırdığını zannederken aslında bizi bir yok oluşa doğru mu sürüklüyor? 5G zararlı mı değil mi? Gelin buna daha yakından bakalım.

  5g zararları, 5g tehlikesi, 5g, 5. nesil internet
 • Mayıs 06, 2020 Elektromanyetik alan

  Daha önceki yazılarımızda elektromanyetik alan maruziyetinden ve elektromanyetik kirlilikten bahsetmiştik. Eletkromanyetik alan yaratan cihazlara güncel yaşantımızda maruz kalma durumundayız. Özellikle iş hayatı gereği bu cihazları yoğun olarak kullanmak zorunda olan kişiler bulunmaktadır. Bunun önüne geçmek, bu maruziyeti azaltmak aslında mümkün.

  topraklama, elektromanyetik alan, emr, radyasyon, cep telefonu, akıllı telefon, sağlıklı yaşam
 • Nisan 28, 2020 Elektromanyetik alan

  Evrendeki tüm canlı ve cansız varlıklar birbiriyle sürekli titreşim frekansları bazında  etkileşim içindedirler. Tüm varlıklar  faydalı  titreşim ile rezone olup olumlu etkilenirken, zararlı bir frekans ile rezone olup olumsuz etkilenmeye yol açabilirler. 

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, covid19, 4,5G, 5G
Çerez Kullanımı