• Şubat 11, 2021 Elektromanyetik alan

  Elektronik cihazların kullanım oranındaki artış ciddi boyutlara ulaşmaya başlayınca ve ister istemez hayatımıza dahil olunca onlardan uzakta yaşamak gün geçtikçe zorlaşıyor. 

   

  Bu cihazları belirli bir ihtiyaç ya da mecburiyet dahilinde kullanabilirsiniz. Ancak belirli dönemlerde onlardan uzak kalmak hem psikolojik hem de fiziksel sağlığımız açısından çok olumlu olacaktır.

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, detoks, dijital detoks
 • Ekim 30, 2020 Elektromanyetik alan

  Bağımlılık, bildiğiniz üzere, sadece alkol, sigara, uyuşturucu gibi zararlı maddelerle olmuyor. Aslında daha kötüsü çok da faydalı gibi görünen ama bizi aldatan başka şeyler de bağımlılık yaratabilir.Bağımlılık, bildiğiniz üzere, sadece alkol, sigara, uyuşturucu gibi zararlı maddelerle olmuyor. Aslında daha kötüsü çok da faydalı gibi görünen ama bizi aldatan başka şeyler de bağımlılık yaratabilir.

  akıllı telefon, bağımlılık, elektromanyetik alan, sosyal ilişkiler, internet bağımlılığı
 • Ağustos 21, 2020 Elektromanyetik alan

  Artık “ekranlar çağında” yaşıyoruz. Televizyonlardan, bilgisayarlara, cep telefonlarından küçük ev aletlerine kadar hayatımıza bir şekilde dahil olmuş birçok cihazı dijital ekranlar yardımıyla kontrol ediyoruz. 

   

  Etrafımızda bu kadar ekran varken ve biz bunlar ile uzun süreler halinde ilişkideyken sağlığımız bundan ne derece etkileniyor?

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, kirlilik, ekran
 • Temmuz 25, 2020 Elektromanyetik alan

  İşlerimizi yürüttüğümüz, günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz çalışma alanlarımızın düzeni verimlilik üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. 

   

  Fiziksel olarak iyi tasarlanmış bir ofis, çalışanların yaratıcılığını ve üretkenliğini doğrudan etkiliyor. Bu da belki daha az efor sarf ederek en fazla verimi almayı sağlıyor. Bunun yanında iyi düzenlenmiş bir ofis orada çalışan kişilerin refahını ve mutluluğunu sağlıyor. İşinde mutlu olan kişi de daha üretken oluyor. 


   

  elektromanyetik alan, radyasyon, akıllı telefon, wi-fi, korunma, kirlilik, ofis tasarımı, ofis safe
 • Haziran 12, 2020

  Yakın zamanda birçok ülkede geçilmesi planlanan 5. nesil internet teknolojileri ya da bilinen adıyla 5G teknolojilerinin daha hızlı internet bağlantısı sağlayarak hepimizin hayatını kolaylaştıracağı iddia ediliyor. Peki hayatımızı kolaylaştırdığını zannederken aslında bizi bir yok oluşa doğru mu sürüklüyor? 5G zararlı mı değil mi? Gelin buna daha yakından bakalım.

  5g zararları, 5g tehlikesi, 5g, 5. nesil internet
Çerez Kullanımı